| Daniel_Marius_2000_JRo0 a întrebat:

Salut, v-ati gasit pasiunea? Si daca da cum anume? Eu inca nu am gasit o, si acest fapt ma ingrijoreaza...

4 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Ai timp,
Incearca le pe toate
O seara frumoasa!happy

| AndreiWeisz a răspuns:

Da, powerliftingul. Cum? Aiurea, incercam sa fac un sport pe vara si m-am dus la sala. Acolo era un tip care facea powerlifting si mi-a zis ca as fi bun de asa ceva. Am cautat mai mult pe net, mi s-a parut fain si am zis sa incerc. That's how it all started.

| deeyou12 a răspuns:

Fa ceea ce faci mereu sau mai des ceea ce i-ti place mai mult sau de care esti atras

| Adrian1228 a răspuns:

Pasiunea o gasesti incercand diferite lucruri. De exemplu eu sunt pasionat de desen si am inceput si de gaming, desenul de la scoala, iar gamingul din pura curiozitate. Gandeste-te la ce nu ai facut inca si incearca sa faci. Iti urez bafta!