| Sima26272 a întrebat:

Salut, vin legat de un anunț de curier la Amazon în Hamburg, este rentabil sa ma duc, deși ei îmi asigura din spusele lor 2000 de euro, transport România Germania, cazare gratuita și diurna 14 euro la zi 6 zile sau 5 la munca și 1 sau 2 libere program de 8 30, nu am încredere și cer sfaturile voastre

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Țeapă, cine sa i ti dea banii ăstia cand si Germanii au criza economica gazele sau scumpit si la ei plus au si ei covid deci toti banii merg la sanatate la plata facturilor si mincare, cine ti a zis tie ca i ti dă 2000 de euro este sigur tțeapă sunt multi hakeri cu conturi false care te fac sa crezi ca sunt firme serioase, dar ei de fapt sunt escroci si șarlatani.

| mgtow a răspuns:

Din venit ti se trage 40% taxe ramai cu bani putini, Germania e buna pentru arabi sa-i rezolve pe nemti cu sistemul de taxare care il au...