| Tpufan123 a întrebat:

Vreau și eu sa știu despre muzica, sunt clasa a 10-a și am 16 ani. Vreau sa devin artist in muzica, dar nu știu de unde sa încep și ce ar trebui sa știu, tot ce știu este ca e foarte greu sa ajung unde vreau. Oare liceul de muzica ma va ajuta? Ținând cont de faptul ca acum nu știu nimic despre muzica.

Răspuns Câştigător
| FuriaGogoasei a răspuns:

Cu siguranta liceul de muzica te va ajuta, acolo inveti bazele muzicii. Depinde ce vrei sa faci, sa produci muzica sau sa canti. producatorii scot bani foarte buni, te sfatuiesc sa incepi cu un program de facut muzica gen Ableton Live, Fruity Loops, sa vezi niste tutoriale, etc

1 răspuns:
| amyleemuffly03 a răspuns:

Ar fi trebuit sa te inscrii la o scoala de muzica cred, sa te inscrii la canto...