| feng a întrebat:

vreau niste prieteni de vreo 13, 14 ani, care se pricep la modificarea videourilor. as vrea sa facem o echipa de filmat ca: tequila, ceva de genu'. adresa mea de id este: feng.mario@yahoo.com. va rog eu mut daca puteti contactati-ma.
eu stau in Bucuresti, mai multe detalii pe mes.

Răspuns Câştigător
| W3irda a răspuns:

Echipa de filmare ca "Tequila" nu se face in 5 minute.Doar ce dai doau click'uri pe TPU si gata! Am echipa.Asa nu merge.Ai nevoie de prieteni reali, prietenii tai pe care ii cunosti si pot sa faca chestia asta din placere.Nu niste persoane cu care schimbi doua vorbe pe "mess".

| feng explică (pentru W3irda):

Ok

| feng explică (pentru W3irda):

Mersi pentru sfat! happy

| feng explică (pentru W3irda):

Dar am o problema cu prietenii mei, nu prea se pricep la electronica. big grin

11 răspunsuri:
| feng explică:

Tu vorbesti? laughing)) copil distrus! laughing)

| Paul_Suciu_1995 a răspuns:

Vai de. tine!

| feng explică (pentru Paul_Suciu_1995):

Ce nu sti ce este ala vlog? laughing))

| feng explică (pentru Paul_Suciu_1995):

Tu vorbesti?
laughing)

| feng explică (pentru Paul_Suciu_1995):

Tu vorbesti? laughing))))

| feng explică (pentru Paul_Suciu_1995):

Saracie! laughing)

| Paul_Suciu_1995 a răspuns:

Să nu te superi pe mine da echipa nu îţi faci pe TPU lasă linkuri pe diferite siteuri şi dacă te ajută cu cv eu chiar mă pricep...lasă că vorbim pe mess