| MihaelaElena67 a întrebat:

Vreau sa câștig un ban.Sa fiu promoter pentru campaniile electorale. Știți unde pot sa găsesc? Cu cine trebuie sa vorbesc. Stau în Iași. Zilele trecute am văzut adolescenți se plimbau în grup și împărțeau pliante

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vârstă ai? Vorbeste cu fetele care impart pliante, sau cu băietii, ei trebuie sa te ajute cu informatii, noi nu avem cum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In campania electorala treburile astea sunt facute mai mereu de organizatiile de tineret ale partidelor si sunt facute pe gratis