| littleshady a întrebat:

Vreau sa dau la Carol Davila MD. dar mi s-a spus de catre dentistul la care ma duc si care a facut tot acolo facultatea ca nu se face practica aproape de loc mai ales la stat si vreau sa stiu cum sta situatia daca se face, se face destul de suficient sau putin, aproape de loc si daca nu prea se face cam cum inveti sa profesezi?

1 răspuns:
| casandra12345 a răspuns:

Cum incep toti sa profeseze: facand practica sau devenind asistenul unui dentist. Daca nu vrei sa dai la stat, poti incerca la particular: http://www.utm.ro/facultatea-de-medicina-dentara/