| alex2009 a întrebat:

Salut vreau sa fac si eu un studiu de piata legat de IT. 1 Stiti sa instalati un windows? 2 Stiti sa faceti un windows butabil? 3 ce ati vrea sa invatati la pc? 4 Anti virusul este valabil mai mult de 30 de zile? Ce programe nu stiti sa instalati? Stiti sa faceti un backup la sistem? Multumesc

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

1. Da.
2. Da
3. Nimic, invat din mers, nu vreau sa invat ceva anume.
4. Depinde de antivirus si de modul de release.
5. Nu exista program ce cere o pregatire speciala, toate instalurile au o interfata intuitiva, nu e nimic greu.
Sper ca te-am ajutat, bafta cu studiul.

| Maduliciu a răspuns:

1. da
2. da
3.in general programe care se ocupa cu partea de grafica
4. da, daca ai key, trial este 30 de zile si inca n am gasit un program pe care sa nu stiu sa l instalez, majoritatea sunt facute in asa fel incat sa fie usor de instalat pentru oricine.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Nu, nu am instalat pana acum.
2.Nu.
3.Deocamdata nimic, de ce am nevoie la lucru stiu.
4. Da, daca este gratuit, celelalte nu.
5.Am stiut sa instalez toate programele pe care le am(in afara de OS).
6.Nu, nu am avut nevoie si nu mi-am pus problema.
Succes si numai bine!

| foxi a răspuns:

Ca sa faci service la calculatoare nu merge! Tot fraierul stie sa citeasca pe net cum se face. una, alta!

| Maduliciu a răspuns:

Am si eu o intrebare, de ce sunt toate raspunsurile nefolositoare?laughing