| ionelapreda a întrebat:

Vreau sa fac un videoclip cu mine si nu prea are cine sa ma filmeze. Daca incerc sa ma filmez singur adica dau drumul la aparat sa ma filmeze, pe mai multe parti bineinteles apoi sa le montez eu ar iesi ceva? O sa imi i-a mult timp...Asta e singura solutie...Ce parere aveti? Incerc? Sau incerc degeaba? :-

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
N-ai niciun prieten pe lumea asta? Daca nu, ia-ti un trepied si filmeaza-te singur, dar o sa fie mai greu daca vrei sa te si misti.
Bafta

| reihiuke a răspuns:

De unde esti? Daca esti din Buzau te filmez eu.

| Swordsman a răspuns:

Incearca, o sa iti ia la fel de mult timp si daca te-ar filma cineva! Sa ne arati si noua ce a iesit!

| AleFlory a răspuns:

Totusi ar trebui sa gasesti pe cineva care sa te filmeze.Ar iesi mult mai bine.