| Dina_Mihai_1997 a întrebat:

Salut vreau sa fiu un puscas marin. ce pasi trebuie sa urez ca sa pot sa ajung?

3 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Facultatea de marina din Constanta

| johnnny123 a răspuns (pentru Zdog):

:-)))) serios? Facultatea de Marina din Constanta formeaza puscasi marini?

Singurul lucru pe care cele doua il au in comun este cuvantul "marin"

| Dina_Mihai_1997 explică (pentru johnnny123):

Da laughing Nu are legatura cu marina laughing E ceva gen seal sau swat. Acolo intra cei mai buni. dar asta ewinking nu toti se pricep... Si ed asta... nu stiu cum sa ajung acolo