| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii intreb pe cei care au fost AIESEC sa-mi spuna si mie cum e, ce activitati fac, daca mai au timp sa invete, pentru ca na, trebuie sa inveti la facultate, nu doar sa participi la AIESEC si daca au timp sa invete. Se merita sa te inscrii la AIESEC?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

"Se merita?"Ce intrebare este asta?
Adica, iti este lene sa te inscrii?
Sau, daca nu se da nimic gratis acolo, nu merita?!
Sincer, nu inteleg de ce va este lene sa faceti cate un lucru si puneti intrebarea asta fara logica, cum adica merita? Binenteles ca merita daca ai intentie sa faci ceva in viata, daca vrei sa fii un parazit, categoric nu s emerita sa te inscrii nicaieri, stai acasa, eventual la colt de strada si daca trece cineva, poate se indura sa-ti dea de un covrig!