| Dinu77744 a întrebat:

Salut vreau sa invat limba franceza la perfectie in trei luni ce imi sugerati

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Sa iei cursuri, sa stai cu cartea in fata si sa incerci sa vorbesti in franceza ori de cate ori ai ocazia.

| dana12848 a răspuns:

Ddepinde daca vrei sa inveti acasa asculta cursuri auduio...eu asa am invatat engleza bine si cu dictionarul si cu ajutorul unor lecti de pe internet. Poftim ea si de aici niste idei http://www.eva.ro/......61102.html success :*

| PinkIceCream5 a răspuns:

Hei,cel mai bine ar fi sa îți iei un meditator si el sa te ia de la 0, si in afara de asta ai putea sa îți iei niște cărți speciale pentru a învățat franceza in pași rapizi care conțin si cd-URI! Oricum e o limba frumoasa si ușoară, sigur vei reuși daca iei cursuri de la un professor!