| David_Stefan_1999 a întrebat:

Salut.vreau sa ma ajutati cu toti cu ceva. vreau sa fiu youtuber, si am nevoie de un salut original.Ar putea cineva sa imi zica unul? cel mai bun salut va primi funda, si salutul sau va fi folosit in fiecare episod,(trebuie sa rimeze cu Roki, dar merge si fara rima)

Răspuns Câştigător
| Stergete a răspuns:

Poti fi simplu si la obiect, Salut, eu sunt Roki si acesta este primul episod di vlogul meu sau etc. nu stiu. adica ma uit la youtuberi si chiar ma enerveaza oamenii astea adica pierd 2 minute din video-ul lor sa-si zica intro-ul si e plictisitor. iti sugerez sa fii simplu... Da si mie contul de youtube sa te sustinwinking Funda?

| David_Stefan_1999 explică (pentru Stergete):

Inca nu m-am apucat, dar te contactez si poate vb despre acest cont, 2-iti trebuie o porecla....ca si mine, Roki.mersi,dar decid dupa ce o sa mai primesc si alte raspunsuri.Si alti merita sa isi spuna parerea, nu?

1 răspuns: