| StoianbZ1998 a întrebat:

Salut,vreau sa ma angajez in armata peste 2 ani si vreau sa stiu daca pot participa in misiuni in tarii straine daca nu stiu engleza sau franceza ca soldat ma refer

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Da.poti,nu conteaza daca stii sau nu.se fac cursuri in armata de engleza.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pina la engleza sau franceza, din cite stiu nu angajeaza analfabeti oricum.

| Dzeko7 a răspuns:

Cum sa nu stii boaba de engleza? Limba asta e un fel de limba universala. Pune-te pe învăţat pentru ca-ti va fi de folos oricum.

| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Daca te-ai duce in alta tara fara sa stii engleza cum ai intelege ce misiuni ai doar nu crezi ca acolo toti sunt romani

| StoianbZ1998 explică:

Ce intreb eu si ce spui tu:@

| StoianbZ1998 explică:

Stiu ceva ceva dar nubdeajuns, adica numere, culori, zile, ce mai faci, cati ani ai, din astea

| StoianbZ1998 explică:

Pai stiu numere, culori, zilele, ce mai faci, cati ani ai, de unde esti

| maxdima a răspuns:

Poti findca cin pleci cu grupa ei la grupa dau un translator care va va spune ce aveti de facut