| George0197 a întrebat:

Salut! Vreau sa ma angajez la KFC dar in program de 4 ore sau weekend. Spuneti-mi si mie cat ar fi salariul care stiti va rog frumos.Multumesc frumos.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru program intreg (40 ore saptamanal) salariile sunt putin peste salarul minim pe economie.
Cu alt program, salariul este proportional.

| George0197 explică (pentru Bula):

Urmeaza sa fiu elev s ma interesa un program mai lejer.

| TimberWolf a răspuns:

Nu merita, cauta alt domeniu! Mai bine imparti pliante, iesi mai castigat!

| mODIN a răspuns:

Putin peste 1000 de lei in mana. Cam atat e la orice fast food sau supermarket.

| LisaJulie a răspuns:

Eu chiar te sfatuiesc sa incerci altundeva in mall, la adidas sau la magazin de animale! La KFC e suprasolicitant

| DonMoldo a răspuns:

Minimul pe economie daca iei 1000 lei ca si bucatar e bine la casier se castiga putin mai mult

| George0197 explică:

Ma interesa program de weekend pentru ca urmeaza sa fiu elev.