| LeOnArD50 a întrebat:

vreau sa ma duc la liceu' militar dar cred cai cam tarziu pentru ca sunt in a 11a sau sa ma inrolez la fortele terestre sau aeriene am auzit muote chestii ca trebuie multi bani adica ft multi sau trebuie sa ai medii ft marii, am sunat la mapn in judetul sv ca de acolo sunt dar nu raspund cas in concediu. ajutati-ma va rog cineva care are rude in armata sau frati cv am un unchi in politie dar nu ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| sebitzu007 a răspuns:

Este tarziu pentru ca trebuia sa dai mai multe probe (fizice-sanatate-scris-note) dar du-te la Alba sau la Craiova si intereseaza-te