| Andrei3422 a întrebat:

Salut.Vreau sa ma fac dj si nu stiu la ce facultate sa dau mai departe.As vrea ori ceva care ma ajuta la planurile de dj ori ceva facultate cu un program foarte lejer si foarte usoara sa pot face in tipul liber cursuri si sa merg in cluburi sa mixez

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva de publicitate, stiinte ale comunicarii.

| Ineys a răspuns:

Fara frecventa daca tot vrei asa. Nu cred ca exista o facultate anume cu un numar putin de ore. O facultate nu se alege dupa criteriul asta. Daca tot vrei sa te faci DJ la ce-ti mai trebuie facultate? Nu vad legatura.