| VentAccount a întrebat:

Salut, vreau sa ma inrolez in armata ca sgp deoarece sunt pasionat de aceasta meserie si de la vârsta de 12 ani am tot fost obsedat de acest lucru, sunt conștient de salarii si de restul lucrurilor rele pe care le-ar zice lumea, dar eu nu ma pot vedea muncind in alta parte. Voi ce părere aveti?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca iti place militaria inroleaza-te, nu are importanta ce zice lumea, important este ce crezi si simti tu.

| alisa201921 a răspuns:

Dacă vrei un salariu mai mare du-te in Legiunea străină, câștigi destul de bine mai ales in misiuni, dar și trebuie sa fii pregătit.