| Cristi970 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot sa schimb melodia de la un videoclip si sa pun alta melodie?!

2 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Dacă respectivul videoclip este pe canalul tău de Youtube poți din Manager videoclipuri și editare. Dacă nu, atunci poți să schimbi melodia de la un videoclip cu ajutorul unui program de editare, recomand Power Director.

| PatrickTSR a răspuns:

Da,poti iti descarci un program de editat cum ar fi filnorago sau asa ceva si acolo la sunet poti sa dai la 0% volumul videoclipului si apoi pui o melodie in program si dai volumul muzicii pe care ai introdus-o la cat vrei tu