| Belodrakit a întrebat:

Salut, vreau sa urmez la scoala de politie de la Campina insa am cateva nelamuriri.
Mentionez ca am varsta de 19 ani si sunt in clasa 12 a.
Eu am fumat ceva timp in clasele mai mici, cu perioade de lasare si cateodata putin peste masura... in ultimul timp nu am mai facut-o, inrebarea mea fiind: Ar putea fi vreo problema la proba medicala? nu cred ca au putut in acest scurt timp de 3-4 in ani de liceu modificari mari, desi nu sunt sigur
Vreau niste raspunsuri clare si sigure, va rog

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ce mare problema ai! Nu mai poti fi politist pentru ca fumezi? Daca nu ai nimic la plamani, poti trece de proba medicala. Cu probele sportive sa-ti faci probleme.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i nici o problema. Eu am intrat in armata si fumam deja o jumatate de pachet pe zi.

| Bondarel99 a răspuns:

Vezi ca acolo te controleaza sa vada si daca ai diaree.
Daca ai fumat mai mult de 2 tigari pe luna sigur isi va da seama la vizita medicala.

| Belodrakit explică (pentru Bondarel99):

Nu cred ca tigarile provoaca asta...

| Bondarel99 a răspuns:

Am făcut și eu o gluma. Scuzewinking

| Belodrakit explică (pentru Bondarel99):

Aaah laughing))) ma prind eu mai greu nu i problema?