| madaXXde a întrebat:

Vreau să va întreb la care Liceu militar să încerc, la care dintre cele trei din țară au fost cele mai mici medii?( P.S: Nu vreau să zic că aș dori să copiez dar merge?)

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| tabby66 a răspuns:

Eu am incercat La cel de la Campul Lung, daca te ajuta, iar de copiat cu fituica sau ceva de genul nu prea merge, in schimb de la colegul din fata sau spate se poate happy iti spun din propria experienta.Doar ca nu poti sti daca raspunsurile sunt corecte

| madaXXde explică (pentru tabby66):

Dar tu ai intrat?

| madaXXde explică (pentru tabby66):

Și daca da, cu ce medie?