| andreea_9239 a întrebat:

Salut vreau si eu sa aflu cum sa devi star pop am 10 ani si ma voi duce la lactii de canto.

4 răspunsuri:
| iTami a răspuns:

Du-te la canto si lucreaza din greu.ai putea deveni f usor star pop, doar ca ai concurenta, sunt si de 7 ani care-au castigat deja o gramada de prmii.munceste din greu.

| will_4908 a răspuns:

Anagramata esti, copila esti, tate n-ai... oops. Mai asteapta.

| schindlerww a răspuns:

Inteleg ca esti mica, dar ar trebui sa te gandesti la ceva mai stabil.

| jamesbond531 a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la hannah montana, si vrei la paispe ani sa fii deja ca ea, adica peste patru ani. eu am deja paispe si inca ma mai chinuiesc
laughing