| Gummmy a întrebat:

Vreau un mic sfat...toata lumea spune ca sunt putin cam iresponsabila si ca nu stiu ce vreau de la viata.hmm,adevarul este ca sunt putin cam prea visatoare si da nu prea stiu ce vreau de la viata. Acum am 15 ani si sincer as vrea sa ma schimb in bine doar ca, nu prea stiu cumbig grin...As vrea sa fiu responsabila si serioasa, si, sa stiu ce vreau cu adevarat de la viata. dilema mea este urmatoarea: sunt la liceu in clasa a9a la stiinte ale naturii. mda, imi place in oarecare masura matematica.insa imi doresc din tot sufletul meu sa cant, sa dansez si intr-o buna zi as vrea ca vocea mea sa fie ascultata de sute de oameni

2 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Inainte sa canti invata bine, Asta este drumul cel mai bun. Daca inveti bine vei avea o meserie usoara vei avea bani si-ti poti face 10000 de albume. parerea mea e ca pe primul plan este scoala. Asta nu inseamna ca nu poti sa cati, Incearca sa te inscri la canto.

| skyli a răspuns:

In primul rand fii tu. fii optimista si profita de orice oportunitate. gandeste-te ca orice sansa pe care o ai in viata a 2a oara nu mai poate fi. nu cred ca trebuie sa te gandesti la cum sa devii (responsabila si serioasa) oricum asa vei deveni fara sa iti dai seama.happy