| Cristii232 a întrebat:

Salut,zilele astea are loc inscrierea la academia de politie, si nu inteleg la ce email trebuie sa trimit inscrierea,si de asemenea, ce documente am nevoie la inscriere.Din cate am inteles documentele se trimit dupa proba psihologica,dar inainte de proba psihologica,alaturi de cererea de inscriere trebuie sa mai trimit ceva? (poza cu buletin,ceritficat de nastere etc?)

Vreau sa mentionez ca sunt din Bucuresti, daca stiti emailul la care trebuie sa trimit cererea de inscriere va rog frumos sa-l lasati mai jos happy

2 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Întra pe site ul lor oficial, descarci toate documentele ce te interesează din "admitere"...

| Ciprian09 a răspuns:

Ai nr de telefon
Fax
Mail
Toate sunt la subsolul paginii, le găsești ft ușor.