| Mihaiqw95 a întrebat:

Salut!
Zilele astea mă tot gândeam la ce aș vrea sa fac pe viitor.Ma pasionează mult construirea unui PC, așa că m-am gândit că ar fi interesant sa mă apuc sa practic acest domeniu.La momentul actual știu câte ceva despre pc-uri, componente, compatibilitate și tot felul.Asa că vreau sa va cer niste sfaturi in legatura cu aceste lucruri.Eu ziceam ca pot sa incep contruind pc uri cu piese sh de la zero si dupa vandute pe OLX cu un profit din ce in ce mai mare pe parcurs, asta daca ma descurc bine.Multa teorie am învățat de pe yt așa ca presupun că sunt pregătit să învăț pas cu pas practica.Voi ce părere aveți? Am vreo șansă?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In era laptopurilor cine mai cumpăra PC uri?

| AlexisZLS a răspuns (pentru suntserios):

Crede ma ca enorm de multi, mai ales gamerii.PC urile nu or sa moara prea curand