| 0pufarinA a întrebat:

Salutare!
A lucrat (sau lucreaza) cineva pentru Operator Flexibil?
Este intr-adevar un loc de munca remote, platesc, sunt seriosi, cam cat este salatiu? Care sunt cerintele?
Multumesc!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DandG2304 a răspuns:

I-am descoperit acum ceva timp si am vrut mai mult sa incerc, sa vad despre ce este vorba, pentru ca eram stramtorata. Faptul ca se plateste saptamanal m-a ajutat enorm de mult.
Ca sa iti raspund concret la intrebari:
1. Este remote 100% si nu trebuie sa te afli in Romania ca sa lucrezi. Poti sa calatoresti prin lume daca vrei, atata timp cat iti faci treaba.
2. Sunt seriosi si platesc exact asa cum spun ca o fac si in training.
3. Salariul e in functie de cat muncesti. Daca il tratezi cu seriozitate poti sa castigi mai mult decat la un job normal
4. Trebuie sa scrii corect gramatical, restul te invata ei in training.

| elenaaaaa56262 a răspuns (pentru DandG2304):

Tu în cat timp primești mesaje/ câte mesaje primești pe zi? Sunt în prima săptămână și nu prea primesc cine știe ce mesaje, câte 4-5 mesaje pe ora. Stau de dimineață de la 6-7 până pe la 12 și seara de la 22 până pe la 2-3 dimineața, dar foarte greu primesc.

12 răspunsuri:
| Dragos388 a răspuns:

Bună seara! Am lucrat pentru ei în urmă cu ceva timp și am lucrat o perioadă destul de bună. Salariul ți-l vei putea mări odată cu experiența. Ei sunt foarte serioși și orice problemă am avut la început, s-a rezolvat. Au o echipă de suport foarte bună. Au foarte multe bonusuri și dacă acționezi atunci când le au, vei fi foarte mulțumită de salariu săptămânal. Recomand!

| Honeybunny12 a răspuns:

Buna! Lucrez in prezent la ei si pot spune ca sunt seriosi in privinta salariului, platesc la timp, poti beneficia de unele bonusuri si ai posibilitatea de a avansa. Ai nevoie de imaginatie, un vocabular bogat si trebuie sa stapanesti gramatica limbii romane. Este un avantaj faptul ca poti lucra oricand, chiar si de pe telefon.

| ladyDana a răspuns:

Da, eu lucrez de o perioada foarte mare la ei si sunt foarte mulțumită! Bani primești in funcție de cat timp aloci jobului, iar cerințele le afli in training, unde vei învăța si ce trebuie sa faci!

| RaiciuTeodora a răspuns:

Eu lucrez la ei. Plata este săptămânală, Primești factura in fiecare săptămână pe mail. Nu e salariu fix, e in funcție de implicarea ta, eu de exemplu intru in jur de doua ore pe zi si câștig 60-70 de euro săptămânal, am avut si perioade mai bune in care am ajuns si la 200 de euro săptămânal.
Intri cand vrei, nu este un program anume.
Este foarte sigur, nu ai de ce sa te temi. Daca ai nevoie de mai multe informații, le poti cere aici: info@operator-flexibil.com
Cu siguranță vei primi un răspuns din partea stafului in maxim 24/h. Orice informație suplimentara, salariu, confidențialitate, sarcini, le poti cere acolo.

| elenaaaaa56262 a răspuns (pentru RaiciuTeodora):

Tu în cat timp primești mesaje/ câte mesaje primești pe zi? Sunt în prima săptămână și nu prea primesc cine știe ce mesaje, câte 4-5 mesaje pe ora. Stau de dimineață de la 6-7 până pe la 12 și seara de la 22 până pe la 2-3 dimineața, dar foarte greu primesc

| Andreeaszsz02 a răspuns:

Buna! Eu lucrez la ei din februarie 2023 si un loc de munca mai bun nu am gasit pana acum. Salariul se ofera o data pe saptamana (ceea ce e super), nu ai un program fix (lucrezi cand vrei, de unde vrei), iar supervizorii, trainerii si cei de sus sunt intelegatori, respectuosi si te ajuta oricand ai nevoie. Eu sunt extrem de multumita chiar si dupa un an si jumatate. Bafta!

| Florin6849 a răspuns:

Salut! Da, lucrez momentan pentru ei! Este genul de munca pe care poti sa o faci atat de acasa cat si din deplasare, de pe un telefon, tableta sau laptop! In ceea ce priveste platile, sunt mereu seriosi! Toate facturile sunt platite la timp, saptamanal! Castigul este in functie de implicarea ta dar odata ce prinzi experienta, ajungi sa castigi mai bine decat la un job normal! Cerintele sunt sa cunosti bine limba romana, sa ai imaginatie, sa fii creativ! Eu iti sugerez sa incerci!

| Florin6849 a răspuns:

Salut! Da, in momentul de fata lucrez la ei! Am inceput colaboarea acum mai bine de doi ani si pot spune ca sunt multumit! Echipa serioasa, fara intarzieri in ceea ce priveste plata! Lucrez remote atat de acasa cat si atunci cand plec undeva, de pe telefon! Salariul este in functie de cat de mult te implici, cat de mult vrei sa lucrezi!

| GrisinaSticksSusan a răspuns:

Am lucrat eu la ei cam un an, sunt seriosi, platesc la timp. Poti sa lucrezi de unde ai chef, fara sa ai un sef in spatele tau care sa te bata la cap si nu ai un anume orar pe care sa il respecti, programul e flexibil si poti sa iti alegi singura orele. Salariul este peste media de la noi si platesc in fiecare saptatama. Ca si cerinte sunt destul de stricti in ceea ce priveste limba romana, sa scrii corect!
Succes!

| queenkaden a răspuns:

Bună! Lucrez în prezent la ei, sunt niște oameni serioși și plătesc la săptămână în funcție de cât de dispus ești să lucrezi. Poți munci și de pe telefon dar și de pe un pc sau laptop și de unde anume dorești tu. Nu este deloc greu și beneficiezi de bonusuri mai tot timpul, ceea ce este un plus pentru fiecare. Îți recomand să încerci, nu ai nimic de pierdut. Mult succes!

| TatianaSabi a răspuns:

Recomand! Am o colaborare buna, echipa este serioasa si platile se fac la timp.