| Cristy777 a întrebat:

Salutare all, Am o intrebare : Spuneti-mi va rog frumos cum pot face bani pe internet nu importa cit, importa ca sa-i fac si sai pot scoate, rog frumos propuneri serioase, va multumesc.

1 răspuns:
| ThePokemon a răspuns:

Auzisem mai de mult pe la ştiri că poţi face card-ing prin hack-uri, adică să furi bani de pe carduri sau acum câteva luni am văzut o ştire ceva în gen că nişte adulţi îşi fac femei virtuale un fel de gif-uri şi le pun pe video-chat.
Nu ştiu nu prea poţi face bani LEGALI pe calculator.