| WeAreLegion a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa-mi gasesc un job pentru perioada da vara, imi puteti da niste sugestii?

5 răspunsuri:
| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

Spalator\are de masinii.

| creata13 a răspuns:

Barman(poti lua bacsis destul de mare, mai ales daca lucrezi la piscina sau terasa), chelner, sa imparti pliante...cam astea imi vin in mintebig grin

| WTFSpRyTe a răspuns:

Poti sa te duci sa lucrezi la un KFC/Mc
sau la ce iti placebig grin

| theyonutzu a răspuns:

La mare sunt o gramada care cauta personal pentru fast-food-uri, pe la terase restaurante, cluburi, baruri. numai ai grija sa nu te intorci acasa fara niciun ban. mai gasesti si dintr-astia care profita pe acolo. eu am fost vara trecuta si m-am intors cu o suma frumusica. sau daca vrei, poti cauta ceva la o firma de livrari. am auzit pe cineva care si-a facut un contract pe vara aceasta pentru asa ceva si tot ce trebuie sa faca e sa stea cu telefonul in mana sa preia comenzile si sa le trimita spre angajatii care se ocupau de livrat. de obicei la pizzerii asta, sau la supermarketurile care se ocupa si de livrari la domiciliu

| AGoofi a răspuns:

La mare găseşti tot felul de oferte. te poţi interesa. de exemplu : barman thinking