| ghostnoname a întrebat:

Salutare. Am ajuns la concluzia ca o o diploma de facultate m-ar ajuta la locul de munca si am decis sa fac o facultate la distanta. Ideea este in felul urmator ...ar trebui sa aleg din urmatoarele specializari : Management, Finanate si banci si Informatica economica! Care considerati ca ar fi cea mai usoara dar utila in acelasi timp? Nu pot sa zic ca sunt mare prieten cu matematica. Multumesc

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Finanțe și bănci.

| LisaJulie a răspuns:

Informatica economica după părerea mea sau Management

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă nu ești prieten cu matematica eu te sfătuiesc să renunți la aceste specializări.