| FațăZâmbitoare a întrebat:

Salutare happy
Am și eu o nedumerire...se intampla ceva daca nu cred in superstiții? Fundiță puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

Asta e o superstitie! Nu se intampla nimic. Nici eu nu cred in superstitii cred doar in cuvantul lui Dumnezeu

5 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

Nu. Nu se întâmplă nimic.
Superstițiile sunt niște baliverne inventate de cineva, nu sunt chestii dovedite științific sau statistic.

Sunt niște tâmpenii.

| Lily8 a răspuns:

Nu se intampla nimic.Nici eu nu cred si nu am patit nimic.

| Floricikpurpurie a răspuns:

Nu draga/dragul mea/meu! :*
Nu se intampla nimic daca nu crezi in superstitii!
Nici eu nu cred in unele din ele care mi se par exagerate...dar in unele, recunosc, cred!
Fiecare face ce vrea crede sau nu crede dar te asigur ca nu vei pati nimic.
Stii doar, nu s-a auzit de nici un caz in care sa pateasca cineva ceva daca nu crede in superstitii si sunt multe astfel de persoane!
Te pup (fundita?)

| StEfan_DAny_1983 a răspuns:

Mori!

| PATYlovePATRY a răspuns:

Nu se intampla nimic iar vei deveni fricos si putin ciudat/a