| florinadrian1994 a întrebat:

Salutare, am o dilema.E vorba de cariera mea.Am 19 ani si sunt bun la multe lucruri in ordinea in care le scriu: dans, sport, programare web( cu multa practica as deveni foarte bun ), psihologie( chiar daca va cer voua parerea ) chiar si cantat.In concluzie sunt bun la multe lucruri si destul de diferite.Dar vorba aia, cine e bun la toate de fapt nu e bun la nimic.Ce ar trebui sa fac? ce sa mai cred? am 100 de drumuri in fata mea si nu stiu ce sa aleg.

4 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Alege doar ceea ce iti place ti-e dar poti sa faci si alte lucruri adica cum ar fi s alucrezi la o firma si din cand in cand sa dansezi, depinde ce vrei sa faci

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Este foarte simplu,alege drumul care te pasioneaza, de exemplu daca esti foarte bun la dans, dar te atrage sportul, nu alege dansul pentru simplul fapt ca esti mai bun.Fai ce-ti spune inima, ce iti place tie mai mult.

| florinadrian1994 explică (pentru FuriousMadalin96):

Inima imi spune sa fac dans, ma pasioneaza mai mult, dar ma gandesc ca nu o sa--mi ofera bani sau o cariera. Sportul macar imi ofera avantaje in societate si ma invata cu greul.

| FuriousMadalin96 a răspuns (pentru florinadrian1994):

Poti sa combini sportul cu dansul :p