| Dragomir_Cristian_1981 a întrebat:

Salutare! Am o intrebare: As vrea sa dau la o facultate de teatru dar media de la bac este 6
Am sanse sa intru daca este pe baza de admitere?
Conteaza media de la bac?
Va multumesc!

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Depinde câți doritori mai sunt, cu cât mai mulți cu atât mai mici șansele.

| Florian80 a răspuns:

Nicio sansa!

Răspuns utilizator avertizat
| Florian80 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Cu nota 6? Hai sa fim realisti!

| Florian80 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxzzzzz):

Daca prin reductia la absurd acest domn Goe intra la teatru...eu nu as vrea sa fiu spectator la niciunul din spectacolele...domniei sale?

Răspuns utilizator avertizat
| Mihhhhhhhh a răspuns:

E posibil sa ai șansa de a intra însă la cu taxa. Înscrie-te, nu ai nimic de pierdut. In plus, cred ca contează mai mult cât de bun ești la probele de admitere.