| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o întrebare. Eu fac meditați cu cineva pentru Programare, am ales s-ă fac meditați și nu să cumpar un curs de 4000-5000 de lei pentru că nu trebuie s-ă platesc toată sumă o data, fac cand vreau și etc..Acum eu deja am inceput s-ă ma uit de Job-uri și am vazut că foarte multe job-uri sunt cele cu, calificare, în trecut cand sunam la cursuri acreditate mi-se spunea că pentru a ridica diploma la sfărșit trebuie s-ă mai plătesc încă cateva sute de euro, acum intrebarea mea este, pot sa platesc decat diploma de la un curs? adică dau acel examen pentru. acrediate și s-ă iau decat diploma, fără s-ă mai fac cursul, Multumesc!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Am și eu o întrebare: unde ai văzut tu vreodată cuvântul "să" scris "s-ă"?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Întreabă pe cine face cursul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce nu suni iar sa intrebi?