| Micky123 a întrebat:

Salutare! Am o intrebare legata de un post de munca la stat.In anuntul postului este specificat faptul care cel care aplica pentru post trebuie sa fie licentiat in stiinte economice.Acuma vine intrebarea: Conteaza specializarea urmata in facultate sau doar simplu fapt ca esti licentiat in stiinte economice este suficient.In post nu se mentioneaza o specializare anume! Rog sa raspunda doar cei competenti!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca anuntul este la genaral nu ar trebui sa conteze specializarea dar un raspuns corect primesti doar de la institutia care a anuntat postul.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa fie licentiat in stiinte economice"

ai așa ceva pe diplomă? prezintă-te la concurs, poate tu ești alesul

| Micky123 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!