| Nica_Toma_1994 a întrebat:

Salutare, am si eu o nelamurire este o programa c1 si nu stiubce reprezinta, am inteles ca daca vrei sa te angajezi ca operator la o firma magazin sau alt ceva trebuie sa stii aceasta programa sad

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Poti detalia despre ce ar fi vorba, ce ai auzit despre ea? Si despre ce fel de operator la magazin te referi?

| Nica_Toma_1994 explică:

Blin e un fel de excel asa ceva sau o baza de date, introduci informatii plus codul de pe produs sau ceva de genu eu tot n-am vazut cum arata c1 si nici nu prea am auzit nimic despre el sadsad