| DoctorOtker22 a întrebat:

Salutare, aş fi curios unde este mai bine să lucrezi ori în poliție ca criminalist de exemplu sau ca pompier... luănd în calcul:
-salariul sa fie decent
-cat de flexibil e programul
-căt de des îți pui viața in pericol
-spațiul de muncă etc... Sau care ar fi meseri în care se plăteşte bine şi nu implică cunoştinte foarte mari in matematică. Vreau căt mai multe păreri, mulțumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Criminalistica e mai usor ca servici si acolo e schimb de tura zi si noapte in functie de cand sa comis crima. Problema e ca te poti trezi cu noaptea in cap daca te cheama in ultimul ceas, salariu nu il stie nimeni fiecare isi da cu parerea. Pompierii au minimul pe economie unii pleaca din Romania.

| Iulian998876 a răspuns:

Criminalist clar...dar ai foarte mult de invatat