| Vali215 a întrebat:

As vrea sa plec in Anglia la munca dar nu vreau sa ma las de pasiunea mea, fotbalul, chiar daca nu l-am mai practicat de ceva vreme. Aveti idee pe unde as putea sa dau probe? Si as vrea sa stiu cum este munca in aceasta tara, isi bat joc de noi romanii sau sunt oameni seriosi? Stiu ca nu este peste tot la fel dar as vrea sa stiu lucruri generale.

2 răspunsuri:
| Spirit1110 a răspuns:

Dupa idee, sunt o multime de cluburi ce joaca in divizioane inferioare, si poti juca la ei in weekend si posibil sa mai primesti si cv bani ( desigur ca nu foarte mari, simbolic ), si cine stie, poate te observa cineva si evoluezi

| Visereale a răspuns:

Dacă ești bun joci dar la nivel inferior ca sunt foarte mulți jucători și ligi, chiar am un prieten care joacă în Anglia.