| Vulpe_Victor_1990 a întrebat:

As vrea sa solicit cunoistintele voastre pentru a ma putea ajuta, oricum va multumesc ca ati citit pana aici. Vreau sa aflu toate informatiile despre HNC, HND, degree pentru a putea pregati din timp pentru o cariera in lumea calculatoarelor. VA MULTUMESC ANTICIPAT! 1

1 răspuns:
| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

Buna, esti in Anglia? (referintlele gasite pe net sunt despre UK)
Ce inseamna pentru tine "cariera in lumea calculatoarelor" : hardware sau software?
Pana la HNC sunt cursuri online, gratuite, care iti pot oferi informatiile si notiunile de care ai nevoie. Tu acum la ce nivel de cunostinte in domeniu esti?