| Sebyy23 a întrebat:

Salutare,

Ca sa devii actionar iti trebuie o facultate anume sau cunostinte mari in ex:Matematica sau altele?happy

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu la ce vrei tu sa devii actionar, dar conditia principala este sa ai capital si fler in afaceri.

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

In general, iti trebuie bani.

| MitroKta a răspuns:

Ca sa devii actionar trebuie sa cumperi actiunile unei companii

| tudorviorel a răspuns:

I ti dau un exemplu' becali este actionar si patron la mai multe firme.conditia este sa ai bani casa poti cumpare actiuni la diferite societati

| jony01 a răspuns:

Iti trebuie facultatea de actorie sau teatru