| Twister09 a întrebat:

Salutare, când mi-au eliberat diploma de bac de la scoala, am observat ca pe partea stângă am
stema romaniei, credeți că este o problema?
Mi-o arătat-o și un prieten pe a lui, și alui nu are stema romaniei pe partea stângă.
Eu mai am și pe diploma de 12 clase și pe cele de competente stema romaniei pe partea stânga doar ca trebuie ținut la lumina sa se vadă, ca și cum ar fi ceva peste stema romaniei.
Doar ca pe diploma de bac apare direct stema romaniei, nu ca pe diploma de 12 clase ca și cum ar fi astupata.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"diploma de bac de la scoala, am observat ca pe partea stângă am
stema romaniei"

fii mândru!