| beneamin a întrebat:

Salutare care poate sa-mi spuna si mie cum pot sa impresionez o fata draguta care o cunosc de 4 zile ( imi este colega) si nu prea imi trece prin cap nimic ce as putea face.

Va rog ajutati-ma! dau funda

Răspuns Câştigător
| zHeArTz a răspuns:

Vorbeste mai mult timp cu ea, fi o persoana amuzanta dar si serioasa. Lasa-i cateva indicii ca o placiwinking Bafta.

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Invit-o la o plimbare, pe inserate, dupa scoala, sigur va aprecia, sau o poti conduce acasa.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana e ea,, sunemi sa stiu ce sa iti zic