| Sixx_Klaw_1997 a întrebat:

Caut un partener sau o partenera cu care as putea colabora pentru un canal de Youtube, un site web unde vom publica articole despre supranatural, povestiri, mituri, legende si tot ce are legatura cu aceasta lume a fantasticului supranatural. As dori sa aiba o voce bune pentru povestit, un limbaj cursiv si ceva cunostinte pentru editare clipuri video si utilizare site-uri web. Va multumesc.

8 răspunsuri:
| Leonard_Luca_2002 a răspuns:

Vreau eu sa colaborez cu tine dar trebuie sa am skype?

| Sixx_Klaw_1997 explică (pentru Leonard_Luca_2002):

Nu, nu este necesar skype. Necesar este sa ai calitatile mentionate de mine la intrebarea publicata. Da-mi cerere pe Facebook la Klaw Sixx, am poza cu mine tinand un desen... vom vorbi mai multe acolo.

| Cuțu2 a răspuns:

Vreu eu... Sunt fata si ma descurc. Ținând cont că și eu doream să creez un web site. Mi-aș dori mult

| Sixx_Klaw_1997 explică (pentru Cuțu2):

Da-mi o cerere pe Facebook Klaw Sixx, am poza cu un desen pe care il tin. Vorbim acolo mai multe happy

| Cuțu2 a răspuns:

Anunta-ma dacă dorești să colaborăm

| Cuțu2 a răspuns:

Contacteaza-ma dacă dorești să colaborăm

| Cuțu2 a răspuns:

Uite asta e mail-ul meu :amycilica@yahoo.ro
Cauta-ma si te rog să-mi mai multe detalii despre web site si vlog.

| CatalinTrifan a răspuns:

Uite am facut un video special pentru tine www.gsport.ru/r/1128316