| MarianSorin9999 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de Tehnican Dentar? Aş vrea sa stiu daca iti gasesti repede post si cat se catiga in medie.
Dau funda! Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

In general se gaseste repede post, fiindca e nevoie de tehnicieni. De cistigat, se cistiga foarte bine.

| Darksunset a răspuns:

Buna happy post nu stiu cat de repede prinzi...trebuie sa ai indemanare si rabdare cu carul, cel mai bine castigi daca pui tu pe picioare un cabinet, cat despre salariu, ca incepator poti primi intre 350 si 500 de euro