| onecika a întrebat:

Salutare. Cine imi poate oferi teme de discutie la radio? Ofer funda pentru cele mai multe si bune propuneri happy

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Sport,Monden,Filme.

| CMaria21 a răspuns:

Despre emisiunile de monden de exemplu.

| onecika explică (pentru CMaria21):

Multumesc, dar ceva concret? Adica despre vise, etc.

| Greece2000 a răspuns:

Pai poti folosi urmatoarele teme :
Monden, Ghici cine e? (vedeta prinsa in flagrant), Life style, Intrabari traznite, Lumea noastra, evenimente, Top 10 hit-uri, most listened, cele mai recente concerte ale artistilor etc. Funda?

| p1nk03 a răspuns:

Un subiect foarte bun in general sunt "vedetele" poti face topuri sau sa discuti despre trecutul acestora.Depinde ce fel de tenta vrei sa dai discutiei.