| membrucac a întrebat:

Salutare! Cineva care a lucrat/lucreaza recent la Electronic Arts pe partea de Game Tester? Poate sa imi spuna o parere despre cum este interviul de angajare si cum este testul engleza? Cat de greu este?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea SUX... BADLY
ar trebui sa ma plateasca serios, serios, SERIOS sa fiu game tester la joacele lor imbecil de iMBECILE care dau crash doar d'aia
sper, tot serios, ca asta e cazul la tine tongue

| existential a răspuns:

Daca esti gamer n-ar trebui sa ai probleme la interviu. Daca esti gamer inrait cu atat mai putin happy
Engleza pe care o inveti in liceu e suficienta. Nivel mediu.