| premiumself a întrebat:

Salutare! Cum arata o zi obisnuita de lucru a unui ofiter de penitenciar? Ce intrebuintari are? Are voie sa isi pastreze telefonul in timpul serviciului spre deosebire de un agent de penitenciar? Este adevarat ca media la purtare pentru inscriere la Academia de Politie in cadrul ofiterilor de penitenciar trebuie sa fie minim 8, 00? Va multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Este adevarat ca media la purtare pentru inscriere la Academia de Politie in cadrul ofiterilor de penitenciar trebuie sa fie minim 8, 00?"

nu, trebuie să fie min 9