| anonimbuc21 a întrebat:

Salutare,
De ce la școală de subofițeri Câmpina sunt peste 1200 de locuri și în Cluj 250?
Sunt șanse mai mari pentru a intra la Câmpina? Sau?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt mai multi care merg sa se inscrie la Campina tocmai pentru ca ei cred ca au mai multe sanse fiind atatea locuri si pentru ca e mai prestigioasa. Dar ajunge sa fie concurenta destul de mare

| Zuzu1991 a răspuns:

De ce scoala generala cu clasele 1-4 din homoraciu ghe vale are 200 de locuri iar liceul Ion Luca Caragiale Bucuresti are "numai" vreo 7mii de locuri (nici nu stiu exact, ca nu gasesc)

pentru ca una e scoala mica si cealalta mare, mai exact in Cluj e o gluma, in Campina e dedicat pe asta