| Bogdanovici24 a întrebat:

Salutare din nou! Caut pe cineva care sa-mi explice tot despre cariera de jandarm! Ma intereseaza chestiunile legate de dupa absolvirea unei scoli militare.Care este salariul unui proaspat absolvent? Cum e la locul de munca? Cum se lucreaza? ..etc
Daca aveti cunostinta de cauza si buna vointa va rog frumos sa ma ajutati! OFER FundaVOT!
Eventual imi scrieti un mesaj in privat sa vorbim pe chat.Multumesc!

1 răspuns:
| adythebest99 a răspuns:

Pentru jandarmi:
In cazul jandarmilor, un angajat debutant are un salariu lunar de aproximativ 930 de lei la care se mai adauga diverse sporuri dar nu extrem de multe depinde si de ce face propriu zis.

Sper ca ti-a fost de folos.