| NYØ2002 a întrebat:

Eu dupa liceu m-am gandit să fac niste cursuri care doar liceul imi trebuie!
Sunt mai multe cursuri

Masior,Frizer,Bucătar,Coafor,Textile,Editor foto/video,Textile,Designer Vestimentar,Ceva de Make up, Manichiura Pedichiura, is multe!

Pe mine m-ar interesa editor foto că imi place să editez videoclipuri! Eu ma pricep pe telefon să editez binișor cu aplicatia Kine Master Diamond(Full Version).
Eu zic ca și ăsta e un început bun!
Eu am intrebat in privat daca imi trebuie bac si a zis ca primeste persoane si cu bac si fără si apoi am intrebat daca imi trebuie neaparat bacul și a zis așa:
Acest curs este autorizat. Noi, Atelierele ILBAH sustinem cursuri de formare profesionala. Dupa finalizarea cursului veti dobandi competentele necersare editarii video si o diploma autorizata.

Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice curs e util - tu știi ce te atrage și câți bani bagi in asta iar apoi câți scoți

| NYØ2002 explică (pentru sierra1):

Cursul e de 2 luni si e 1600 lei!
Si de castigat trebuir să se câștige ceva, daca castig macar 2500 de lei in mana e bun!

| sierra1 a răspuns (pentru NYØ2002):

Baftă atunci!

| Cksihja a răspuns:

Da trebuie atunci când te angajezi dar depinde de angajatori unii vor să ai bacul luat iar pe alții nu-i interesează.
E bine să ai bacul luat pentru că nu știi niciodată când o să-ți trebuiască.

| NYØ2002 explică (pentru Cksihja):

Nu iau bacul, de abia mă chinui sa trec clasa