| rockvandam a întrebat:

Salutare.Imi poate spune cineva cum e la facultatea de exologie si protectia mediului? Ce se studiaza acolo si dupa terminarea facultatii unde ai putea lucra?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil, la facultatea de "eXologie" se studiaza "exoTerrie" si protectia mediului de... creduli nepasatori.

| JackR a răspuns:

La facultatea de exologie se studiaza organismele care au exoschelet si sufera de exoftalmie. Cele mai multe se vindeca daca pleaca in exod, dar se ung cu Exoderil, ascultand albumul "The War" al trupei Exo.