| Anto007 a întrebat:

Intrebare: daca dau la facultate de arte (as vrea in strainatate), pe profil de pictura, cam ce meserie (profitabila) as putea avea dupa? As vrea o lista completa cu tot ce as putea fi daca aleg pictura ca domeniu. Dar la grafica? Din nou, lista completa, va rog mult! Multumesc!

1 răspuns:
| suMRed34 a răspuns:

Restaurator de locuinte din punct de vedere al designului, asta ar fi cea mai banoasa, dar trebuie sa ai un simt stilistic foarte dezvoltat si sa fii maleabil.